Firma STIRPack, s.r.o., je kartonážní firma, se sídlem v severočeském kraji. Firma byla založena v roce 1999, nejprve jako sdružení dvou fyzických osob, Martinem Heřmanem a Jaromírem Jarkovským s pracovním názvem STIRPack. Podnikatelská činnost počínaje dnem 1.1.2006 přešla na společnost STIRPack, s.r.o.

V prvních začátcích firma zajišťovala dodávání výrobků obchodním způsobem a teprve nákupem strojů pro kartonážní výrobu, si firma začala vytvářet podmínky pro vlastní produkci. Zároveň si pro svoji činnost vytipovala sídlo pro založení provozovny, jak se později ukázalo, vybraný areál postupně zanikající firmy KLF-ZVL v České Kamenici, se stal strategickým místem pro rozvoj firmy.
V současné době se firma řadí mezi kartonážky, které jsou schopné plnohodnotně uspokojit každého klienta, co do šíře sortimentu, kvality výroby, operativnosti, cenových a dodacích podmínek. Od roku 2004 je držitelem certifikátu ISO 9001 a 14001, který je každý rok prodlužován a obnovován.

Součástí podniku je i firma STIRPACK INVEST, s.r.o., která zákazníkům nabízí možnost nákupu obalů z vlnitých lepenek přes náhradní plnění.

Firma vyrábí obaly z vlnitých lepenek – třívrstvých, pětivrstvých, sedmivrstvých a mikrovlny. Specializuje se na výrobu klopových krabic, tvarových výseků, rovněž na atypické konstrukce různých velikostí a ruční kompletace výrobků. Pro rychlé dodací podmínky firma disponuje vlastní dopravou, jak na krátké, tak delší vzdálenosti.

Potisk výrobků se provádí flexotiskem, na 1 barevném tiskovém stroji Printer – Slotter (bude doplněno) a na 2 barevném automatickém slotteru s dvěmi barvami, rotačním výsekem a stohovačem ROWLAND 2800. Klopové krabice se vyrábí klasickým způsobem na výše uvedených strojích, plošným výsekem na výsekovém válcovém stroji ROLLMATIC (mandl) a pomocí výsekových příklopových lisů (týgl). Lepení výrobků se provádí na strojním zařízení BIMAC. Jsme schopni jednoho či tříbodového lepení, popřípadě šití.

V sortimentu výroby firmy najdou případní zájemci i možnost výroby z potravinářské lepenky.

Hlavní devizou naší firmy je rychlost a pružnost reakce na požadavky zákazníka, k čemuž slouží kontakt s obchodním oddělením a vlastní doprava po celé České Republice (Iveco Cargo, Iveco Daily, Ford Transit a Peugeot Boxer).

 Zaujala Vás tato nabídka?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi odpovíme na vaše dotazy nebo zpracujeme nezávaznou nabídku. V případě online komunikace, Vás bude kontaktovat náš obchodník v horizontu 24h.

Pište na info@stirpack.cz

Zakázku můžete také poptat online

Online poptávka