Naše firma nabízí možnost výroby obalů z vlnitých lepenek (třívrstvé lepenky, pětivrstvé lepenky, sedmivrstvé lepenky a mikrovlny) různých tvarů, dle požadavku zákazníka, bez tisku nebo s barevným tiskem, navíc možnost strojního nebo ručního lepení či šití.

V nabídce zákazník najde klopové krabice, tvarové výseky, rovněž atypické konstrukce různých velikostí, proložky, fixace, mřížky, nabízíme i možnost výroby z potravinářské lepenky.

Potisk výrobků se provádí flexotiskem, na 1 barevném tiskovém stroji Printer – Slotter BIZZOZZERO a na 2 barevném automatickém slotteru s dvěmi barvami, rotačním výsekem a stohovačem ROWLAND 2800. Klopové krabice se vyrábí klasickým způsobem na výše uvedených strojích, plošným výsekem na  výsekovém válcovém stroji ROLLMATIC (mandl) a pomocí výsekových příklopových lisů. Vše s možností strojního lepení,  jedno až tříbodového a šití na lepicím stroji BIMAC.Zaujala Vás tato nabídka?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi odpovíme na vaše dotazy nebo zpracujeme nezávaznou nabídku. V případě online komunikace, Vás bude kontaktovat náš obchodník v horizontu 24h.

Pište na info@stirpack.cz

Zakázku můžete také poptat online

Online poptávka